Fajny English Camp 2014

26. srpna 2014 v 13:07 |  Útržky mého života
Ahojky,
chci se omluvit, že jsem tak dlouho nic nepsala, ale neměla jsem chuť.
Teď se chci s vámi ale podělit o mé zážitky z letního tábora.
Není to typický tábor, je prostě lepší. Pořádá ho Církev Bratrská v Ostravě, ale přihlásit se může kdokoli. Je to tábor, s anglickou a církevní tématikou. Není to nic takového, že by tam do vás celý den hustili věci o Bohu, to ne. Ale určitě se tam s nějakými věcmi ohledně Boha setkáte.

Nejlepší na tom bylo, že se setkáte s rodilými mluvčími z Ameriky, kteří neumí česky, takže vás to nutí k tomu myslet a mluvit anglicky. První dva dny sem měla celkem problém, ale pak jsem se do toho dostala a myslím si, že jsem se v angličtině hodně zlepšila. Bylo to úžasné.
Program byl taky skvělý. Ráno snídaně, potom čtení z Bible v angličtině. Po skončení byla menší pauza a šlo se na angličtinu podle skupinek s ohledem na pokročilost.Takže se tam všichni každému přizpůsobili. Samozřejmě vyučovali rodilí mluvčí. Pak byl oběd a pauza. Kdo chtěl, mohl jít odpoledne na ,,conversation'' což byla konverzace na určité téma a mluvilo se anglicky. Já byla jen jednou protože tam byli skoro samí dospělí, takže témata, které šly mimo mě :D
Večer byly různé hry a pak zahrál B-band , což je kapela která hraje ve sboru chvály. Bylo to úžasné.Poslední den jsme měli i diskotéku. K dispozici byl v areálu minigolf, bazén, ping-pong, trampolína atd.
Příští rok pojedu určitě zase. Pokud byste měli zájem tak určitě doporučuji. Je to skvělé. Nejvíce mě dostal ten přístup lidí. Američani jsou tak milí. Ale i češi v campu. Nikdo se vám za nic nesměje, nikdo vás nesoudí podle toho jak vypadáte nebo co máte na sobě. Všichni se tam mají rádi. Cítila jsem se v jejich společnosti vážně skvěle.
Takže být vámi, tak neváhám a v příštím roce určitě jedu.


Na závěr pár fotek:
Tohle je Nate. Mám ho vážně ráda. Je přátelský a když mluví anglicky, dobře mu rozumím.

Moje učitelka angličtiny. Maminka of Nate. Jmenuje se Michele a je to nejlepší učitelka!

Emily. Je hodně energická. Pořád musí něco dělat. Je moc hodná. Mám ji strašně ráda. Taková Best Americans Friend. ;)

Rachel. Mám ji taky moc ráda. Je moc milá. A plete úžasné bužírky :D

Tohleto je celá moje anglická skupinka. Beginner two. Vážně skvělí lidi.

Moje česká sestřenice Lenka. Na Fajny English Camp jsem jela s ní a s její rodinou. Photo by Nate.
Na konec celý English Camp. I miss this people. <3
Barča ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 26. srpna 2014 v 13:19 | Reagovat

Ahoj :-) máš ráda zvířátka? :-) kdyby jsi chtěla, můžeš poslat hlásek mému britskému kocourkovi :-) odkaz mám na blogu, kdybys cokoli potřebovala, určitě napiš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama