Květen 2014

Černá ovce

27. května 2014 v 16:50 Obecné
Znáte ten pocit, když se cítíte být navíc? Takové to páté kolo u vozu? Já teda určitě! Někdy si připadám, že nevím kde je mé místo. Jako bych někde nadbývala, překážela. Jako bych byla nechtěná. Možná je to jen pocit, možná je to fakt. Jako bych byla jiná. Ale myslím, že je to způsobeno mým nízkým sebevědomím a ustavičným kritizováním se!
Mám-li být upřímná, hodně mi vadí jak někteří v mém okolí kritizují lidi podle zevnějšku apod. Třeba ve třídě, máme několik lidí, kteří se třeba neoblíkají podle nejnovějších trendů, nejsou to takoví ti nafintění frajírci a mají něco v hlavě! Ale ostatní je hned odsoudí, aniž by je poznali! Pak se z nich stávají takové černé ovce! I já si tak někdy připadám, když zastávám názor ,,Nesuď knihu podle obalu'' , ale víte co? Jsem na to hrdá! Jednou se mi to určitě vyplatí.
Barča ♥

Svět za zrcadlem

22. května 2014 v 20:03 Obecné
Mám takový pocit, jakoby dnešní svět nebyl o ničem jiném než o vzhledu, penězích, sociálních sítích apod.
Příjde mi, jakoby největší prioritou života některých lidí, byla přetvářka, napodobování a celkově faleš. Někdy se mi zdá, že nepoznám co je skutečné. Kdo myslí věci kolem mě upřímě a nebo kdo je jen hercem.
Myslím si, že by se lidé měli snažit být takoví jací jsou, protože každý je originál. A snahou napodobit ostatní ,,lepší'' lidi jen skrývají sami sebe! Jsem ráda, za každou výjimečnou osobu v mém životě, která si na nic nehraje a je tak nějak jiná, svá. A co si budem nalhávat - takových lidí už dneska není moc :( Bohužel!

Barča ♥

Vampire Diaries!

15. května 2014 v 16:33 Obecné
Já je prostě miluju!
A ti co říkají, že je to blbost, ať táhnou!! :D
V poslední době (no už je to celkem dlouho) sem se začala koukat na upíří deníky. Jenže pak sem přestala, protože sem nemohla najít jeden díl.. :( Ale doufám, že ho brzo najdu.. :D
Neznám nikoho, kdo by neslyšel o Upířích dennících. A není to vubec jako Twilight Saga. Jen trochu začátek. Ale je to uplne úžasné. Ještě, než sem se na to začala koukat, tak sem říkala, že je to blbost a nuda - ze začátku jo, ale pak je tam tolik zápletek a prostě je to úžasné! Hlavně Damon a Stefan ♥ :3 Já je prostě zbožnuju! :*
A co vy? Sledujete? Koho máte nejradši?

I begin again!

11. května 2014 v 19:06 Útržky mého života
  • Začínám znovu!

Ano.Vím, vím. Zase jsem dlouho nepřidávala články. Já to vím! Tentokrát vám nic nebudu slibovat, protože vím, že to zase nedodržím. :D Je mi líto, že jsem přišla o těch pár mých čtenářů, protože jsem nic nepsala! Ale když já vůbec nemám nápady. Ale rozhodla jsem se, že si ještě dneska (doufám) napíšů nějaké tipy na články. Pokud byste měli nápad nebo přání na článek, napište mi ho prosím do komentářů. Vážně mi už dochází nápady.
No jinak co můj život za poslední 2 měsíce? Zažila jsem toho docela hodně. Jednu chvíli strašně šťastná, ale pak pocit, že potřebuji psychologa -__- ! Ale poslední dobou se snažím, většinu věcí vypouštět, nezaobírat se maličkostmi ale hlavně NEHLEDĚT NA SEBE DO ZRCADLLA! Málem sem se z toho zbláznila - moje vlna na začátku vlasů, povislé víčko, kruhy pod očima, divný tvar obličeje, měkké nehty! No prostě to bylo úděsné! Pořád samé depky! No naštěstí sem z toho SKORO venku! Ale řeknu vám, je těžké se pořád nekritizovat! -__- A to moje nízké sebevědomí - všichni mi to říkají - no děs! Takže se pokusím psát alespon ty články, at se aspon trochu cítím užitečná :D
Takže pište, pište nápady na články apod.

Pa pa :3

Barča ♥