Listopad 2012

RUŠÍM AFFS :(

10. listopadu 2012 v 13:14 AFFS*
Mám pro mé affsky šptnou zprávu.Z důvodů neaktivity některých lidí ruším AFFS.
Už nebudu obíhat. Zamračený

Tajný deníček - I.

1. listopadu 2012 v 17:45 Denníček ♥
Ahoj tak včera sem tady nestihla dát první tajný denníček tak ho dávám dneska.

Co se za tento měsíc stalo?:

1. Začala jsem zase hrát howrse a dost mě baví:D
2. Ve škole to docela ujde.ALE!! Učitelka zkoušela z fyziky a já sem si říkala: dobrí zatím mám samé jedničky a bude zkoušet jen ty co mají špatné známky OMYL!! Zkoušela mě ale měla jsem to bez chyby a tak jsem dostala za 1.. :D
3. Tento měsíc jsem dělala 2 prezentace do školy jednu do dějáku a druhou (kterou mám na zítra do hudebky) o Jiřím Suchém.Do toho dějepisu mě to bavilo ale do hudebky?Vůůbec..Byla to otrava a asi nedostanu 1.
4. Kámoška ze třídy je nemocná a nechodí do školy- je to tam tedkom otrava
5. Vím že máme ve škole exoty ale to co předvedli-donesl isi do školy česnek a soutěžili kdo z nich toho s ní víc pak to zajedli těma drahýma žvýkačkama FIVE a měli jich aspon tak 10 balíčků. Pak si donesli chilipapričkya taky je jedli.Jeden kluk si donesl vajíčko rozbil ho vhodil do sklenice a vypil to.A to nejlepší nakonec- donesli si do školy takové ty petardy no to neisou přímo petardy ale takové provázky co praskají ( obrázek ZDE ) praskali to o přestávce a měli jsme čeják na který nás má třídní a když zazvonilo na přetávku (učitelka ještě byla ve třídě) tak to jeden kluk prasknul a byli jsme po škole.

No našlo by se toho určitě víc ale toto je asi tk to nejdůležitější co se stalo.

Barča ♥